UCZENNICA RAWICKIEGO ZESPOŁU SZKÓŁ ZAWODOWYCH ODEBRAŁA STYPENDIUM PREZESA RADY MINISTRÓW!

W dniu 17 grudnia br. w Zespole Szkół Ekonomicznych im. Jana Amosa Komeńskiego w Lesznie odbyła się uroczystość wręczenia Stypendiów Prezesa Rady Ministrów uczniom szkół z regionu leszczyńskiego.

Jedną ze stypendystek była Anna Grębowska – uczennica klasy IV technikum ekonomicznego Zespołu Szkół Zawodowych im. Stefana Bobrowskiego w Rawiczu. Uczennica nagrodę odebrała z rąk Pani Elżbiety Leszczyńskiej – Wielkopolskiego Kuratora Oświaty oraz Pana Tadeusza Waczyńskiego – dyrektora leszczyńskiej Delegatury Kuratorium Oświaty w Poznaniu. W uroczystości uczestniczyli także rodzice Ani. Uczennica, po zakończeniu szkoły średniej, zamierza kontynuować swoją karierę szkolną na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu na wydziale Rachunkowość i Finanse. Serdecznie gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia na maturze oraz w dalszym rozwoju kariery edukacyjnej!

 

Zespół Redakcyjny ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress