NASZE UCZESTNICTWO NA ŚWIĘCIE RZEMIOSŁA!

W sobotę 13 kwietnia br. miało miejsce Święto Rzemiosła, które zorganizowane zostało przez rawicki Cech Rzemiosł Różnych. Wśród przedstawicieli samorządów, pracodawców, władz Wielkopolskiej Izby Rzemieślniczej oraz innych organizacji i instytucji związanych z rynkiem pracy i rzemiosła nie zabrakło też przedstawicieli oświaty. Wśród nich byli: p. Piotr Mosiek – dyrektor naszej szkoły oraz p. Tomasz Sierpowski – kierownik szkolenia praktycznego, który swoją funkcję w ZSZ pełnić będzie od 1 maja br.

Dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych w swoim wystąpieniu podkreślił silne więzi łączące szkołę z Cechem, wskazał obszary wzajemnych relacji oraz pogratulował Starszemu Cechu – p. Piotrowi Kortylewskiemu znakomitej organizacji Cechu, jak również życzył wszelkiej pomyślności pracownikom Cechu Rzemiosł Różnych z okazji celebrowanego w tym dniu święta. Jednocześnie p. Piotr Mosiek publicznie przedstawił postać nowego kierownika szkolenia praktycznego oraz określił obszary, za które będzie odpowiedzialny w swojej pracy zawodowej. Pan Tomasz Sierpowski został nagrodzony brawami i niezwykle życzliwie przyjęty przez wszystkich zebranych, w szczególności przez licznie zgromadzonych pracodawców.

 

Zespół Redakcyjny ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content