„Nie zaczynaj bo źle skończysz…”

Nie zaczynaj bo źle skończysz…” z takim przesłaniem w Zespole Szkół Zawodowych w Rawiczu odbyło się  spotkanie młodzieży z przedstawicielami MONAR z Leszna.  Organizatorem prelekcji był Powiat Rawicki w ramach zadań wynikających ze Strategii Rozwoju Powiatu Rawickiego.

Uczniowie klas pierwszych Technikum oraz klas drugich Branżowej Szkoły I Stopnia mieli okazję posłuchać, jak zjawisko dopalaczy, narkotyków oraz innych środków psychoaktywnych mogą zaburzyć ich życie. Cyklicznie już organ prowadzący powiatowe szkoły organizuje profilaktyczne spotkania w ZSZ w Rawiczu, które znakomicie wpisują się w realizację szkolnego Programu profilaktyczno – wychowawczego.

 

Anna Funka – Leciejewska
Pedagog szkolny w ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie otwarte

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content