Niecodzienna godzina wychowawcza. Spotkanie z Aleksandrą Kot – prezenterką telewizyjną.

15 marca br.  uczniowie z klasy 4 TME, której wychowawcą jest Mateusz Pruchnik,  gościli podczas godziny wychowawczej Aleksandrę Kot –  prezenterkę stacji telewizyjnej Eska TV, znaną z programów Co się słucha? oraz Miejska Lista.

Uczniowie podczas spotkania mieli możliwość poznania istoty pracy w telewizji. Dowiedzieli się również, jak przebiegała kariera  sympatycznej prezenterki i jak wygląda  przygotowanie audycji telewizyjnej. Ola Kot wskazała też, jakie umiejętności są niezbędne w pracy na wizji. Pod koniec spotkania prezenterka odpowiadała na pytania uczniów i przytaczała niecodzienne,  pełne humoru sytuacje z planu.

Dziennikarka motywowała także uczniów 4 TME (obecnych maturzystów ) do solidnej nauki
i wytężonej pracy,  mimo niesprzyjającego czasu,  w jakim przyszło im się kształcić. Prezenterka swoją osobowością, charyzmą oraz pogodą ducha bardzo mocno podbudowała uczniów i udowodniła, że ciężka praca zawsze procentuje.

W imieniu całej klasy 4TME dziękujemy Oli za poświęcony czas, podzielenie się swoją bogatą wiedzą oraz doświadczeniem. Zapraszamy do nagrania programu w Rawiczu.

Mateusz Pruchnik z klasą 4 TME

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content