Niecodzienna integracja klas

W minionym tygodniu klasy II TTI  i III TB Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu udały się wraz z wychowawcami p. Tomaszem Rollą i p. Magdaleną Psarską na wycieczkę do Milicza. Uczniowie mogli lepiej poznać pobliskie tereny i spróbować swoich sił podczas gry w paintball.  Po tak intensywnym wysiłku fizycznym była również chwila na odpoczynek i posiłek przy ognisku. Ponadto uczniowie mogli zobaczyć ruiny zamku z XIV – XVIII wieku.  Była to doskonała okazja do zintegrowania oddziałów klasowych i spędzenia czasu w zupełnie inny, niecodzienny  sposób.

 

Magdalena Psarska
Nauczyciel ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content