Noc pełna wrażeń… Mikołajki w ZSZ w Rawiczu!

Szkoła kojarzy się zazwyczaj z obowiązkami, nauką, koniecznością sprostania określonym wymaganiom. Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego i Dyrekcji Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu stereotyp ten, choć na chwilę, przestał funkcjonować.

W piątek 6 grudnia br. po zapadnięciu zmroku szkoła zapełniła się uczniami, którzy zamiast podręczników i zeszytów zabrali ze sobą dobry humor i postanowili spędzić tę wyjątkową noc z rówieśnikami oraz nauczycielami. Od godziny 19.00 do 24.00 młodzież mogła skorzystać z wielu ciekawych zajęć przygotowanych z myślą o nich. W planie Nocy Mikołajkowej znalazły się między innymi: projekcja filmu, konkurs kulinarny MASTERCHEF, gra w planszówki, turniej Milionerzy. Uczniowie wspólnie ubierali choinkę, uczestniczyli w rozgrywkach gier komputerowych FIFA oraz LOL (Ligues of Legends).

Dla uczniów lubiących sport i wysiłek fizyczny zorganizowany został turniej siatkówki, w którym udział wzięło łącznie 9 zespołów; nauczyciele wystawili także swoją drużynę zajmując ostatecznie 4 miejsce! Dla wszystkich uczestników Nocy Mikołajkowej przygotowany był poczęstunek oraz napoje. Była to niezwykła okazja do wspólnej zabawy, integracji i spędzenia czasu w zupełnie inny sposób. Organizatorów niezwykle mile zaskoczyła frekwencja – w przedsięwzięciu uczestniczyło kilkuset uczniów oraz wielu Absolwentów szkoły, co stanowi najlepszy dowód konieczności organizacji wydarzenia!

 

Zespół Redakcyjny ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie otwarte

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress