Nowy  zarząd Samorządu Uczniowskiego!

W dniu 29 maja br. odbyły się w naszej szkole wybory do Samorządu Uczniowskiego. Jest to dla całej społeczności szkolnej bardzo ważne wydarzenie, w którym uczniowie świadomie dokonują wyboru swoich przedstawicieli.

W spotkaniu uczestniczyły trójki klasowe – w sumie 46 uczniów. Głosowanie było tajne, każdy uczeń mógł oddać jeden głos. Po podliczeniu głosów przez komisję wyborczą wszystko stało się jasne. Przewodniczącą SU została Jagoda Konieczna z klasy 2tlg, zastępczyniami przewodniczącej: Angelika Maćkowiak oraz Lidia  Kuźnia, sekretarzem została Daria Berus. Nowo wybranym władzom serdecznie gratulujemy i życzymy dużo sukcesów!

 

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego
Magdalena Nawrot i Rafał Jędrzejak

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content