O NARKOTYKACH. SPOTKANIE Z MŁODZIEŻĄ ZSZ W RAWICZU

 Narkotyki dotyczą wszystkich – chrońmy nasze dzieci” pod takim hasłem w Zespole Szkół Zawodowych im. Stefana Bobrowskiego w Rawiczu odbyło się w dniu 21 września br. spotkanie zorganizowane przez Powiat Rawicki. Istotnych informacji dotyczących uzależnień wysłuchali przedstawiciele klas pierwszych i drugich naszej szkoły. Wśród prelegentów byli: p. Izabela Olińska z Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Rawiczu oraz p. Hanna Jędrzejewska reprezentująca leszczyński MONAR. Ideą zajęć było zwrócenie uwagi młodych ludzi na zjawisko dopalaczy, narkotyków oraz innych środków psychoaktywnych, które mogą uzależniać. Spotkanie prowadzili przedstawiciele Poradni Profilaktyki i Terapii Uzależnień „MONAR” z Leszna.

Anna Funka – Leciejewska

Pedagog szkolny ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie otwarte

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content