Obchody 99 rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego w ZSZ w Rawiczu

„Miłość do ojczyzny to nie slogan, to największy dar, który należy pielęgnować i przekazywać następnym pokoleniom”. W myśl tych niezwykle ważnych słów obchodzona była w naszej szkole 99 rocznica wybuchu Powstania Wielkopolskiego. Dla upamiętnienia tego wydarzenia zorganizowany został uroczysty apel dla całej społeczności szkolnej. Zaduma nad losem naszych przodków walczących o wolność możliwa była dzięki części artystycznej przygotowanej przez uczniów pod nadzorem p. Violetty Kistowskiej – Lisek oraz  p. Ireny Manage. Momentem niezwykle wzruszającym  było wspólne odśpiewanie „Roty”. Na koniec dyrektor placówki dr Piotr Mosiek podkreślił wagę tej uroczystości i zaznaczył, że „wydarzenie to powinno być celebrowane przez każdego Wielkopolanina”.

 

Sabina Kasprzak
Nauczyciel ZSZ w Rawiczu

 

 

 

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content