Ogólnopolski konkurs ALFIK MATEMATYCZNY w ZSZ w Rawiczu

W dniu 21 listopada br., kolejny już raz, uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu wystartowali w ogólnopolskim konkursie: Alfik matematyczny. Konkurs polegał na rozwiązaniu 28 zadań w formie testu wielokrotnego wyboru. Zadania wymagały głównie umiejętności logicznego myślenia, dostrzegania analogii i wyciągania poprawnych wniosków. Wyniki konkursu poznamy za 8 tygodni.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy sukcesu!

Bernadeta Staśkiewicz
Iwona Samól-Biedrowska
nauczycielki matematyki w ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content