OLIMPIADA GEOGRAFICZNA 2018/19                 

Troje  uczniów z Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu z klas logistycznych wystartowało  w pierwszym etapie  XLV Olimpiady Geograficznej.

W dniu 9 grudnia br. zostały  ogłoszone oficjalne wyniki. Wraz z nimi dotarła do nas  bardzo dobra informacja, że dwóch  uczniów naszej szkoły dostało się do kolejnego etapu tej bardzo wymagającej i trudnej olimpiady. Dominik Nowakowski i Kamil Malak napisali indywidualnie prace dotyczące zagadnienia :Sieć  transportowa  i zróżnicowanie dostępności komunikacyjnej w  gminie Rawicz.

Uczniowie bardzo dobrze poradzili sobie z  charakterystyką transportową gminy Rawicz, wnikliwie przeprowadzili obserwacje i badania oraz wyciągnęli właściwe wnioski, co zostało docenione przez jury. Uczniowie pisali prace pod nadzorem nauczyciela geografii pana Rafała Jędrzejaka.

Uzyskanie wyniku ogólnego  powyżej 75 punktów pozwoliło uczniom na awans do drugiego etapu olimpiady, który odbędzie się w lutym 2019 roku na UAM w Poznaniu.  Gratulacje!

 

Rafał Jędrzejak – nauczyciel ZSZ w Rawiczu

 

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content