OLIMPIADA GEOGRAFICZNA 2019/20

Dwójka uczniów rawickiego Zespołu Szkół Zawodowych z klas logistycznych wystartowała w pierwszym etapie XLVI Olimpiady Geograficznej.W dniu 11 grudnia 2019 roku zostały oficjalnie ogłoszone wyniki. Wraz z nimi dotarła bardzo dobra informacja, że dwójka Naszych uczestników w pełnym składzie dostała się do kolejnego etapu tej bardzo wymagającej Olimpiady.Ucznnica Natalia Chudziak z klasy 2 TLG oraz Kamil Malak z klasy 3 TLG .Uczniowie napisali ciekawe prace dotyczące:

Natalia – Rawicz jednostka osadnicza zbudowana na „surowym korzeniu” (76 punktów)

Kamil – Jak ekspresówka zmieniła życie w gminie Rawicz. (85 punktów).

Uczniowie bardzo dobrze poradzili sobie z charakterystyką gminy Rawicz, wnikliwie przeprowadzili obserwacje i badania  oraz znakomicie wyciągneli wniosków i spostrzeżeń na temat zmian sieci transportowej i osadniczej w gminie. Przygotowanie do napisania pracy pod okiem nauczyciela geografii Rafała Jędrzejaka trwały od czerwca b.r. Uzyskanie wyniku ogólnego  powyżej 75 punktów, pozwoliły im na awans do  II etapu  olimpiady, który odbędzie się w dniach 10-11.02.2020 roku  na UAM w Poznaniu. Wielkie Gratulacje!!

 

 

Rafał Jędrzejak
Nauczyciel ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content