Olimpiada Statystyczna w ZSZ

W dniu 7 listopada 2019 r. w Zespole Szkół Zawodowych w Rawiczu odbył się etap szkolny IV ogólnopolskiej edycji Olimpiady Statystycznej”, w którym wzięli udział uczniowie klas drugich, trzecich i czwartych Technikum. Celem olimpiady jest upowszechnianie wiedzy i rozwijanie umiejętności z zakresu statystyki w obszarze analiz społeczno-gospodarczych.

Eliminacje szkolne polegały na rozwiązaniu zadań testowych on-line o różnym stopniu trudności. Najwyższą ilość punktów uzyskali: Artur Stolarek  kształcący się w zawodzie technik logistyk oraz Krystian Olejniczak  kształcący się w zawodzie technik ekonomista, którzy tym samym zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego. Etap okręgowy odbędzie się 4 grudnia 2019 roku w Poznaniu.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Joanna Sierpowska,
Rafał Jędrzejak
Nauczyciele ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress