OLIMPIADA TEOLOGII KATOLICKIEJ

W dniu 7 marca br. w Poznaniu  odbył się etap diecezjalny Olimpiady Teologii Katolickiej, której temat przewodni brzmiał:  “Pokój i nadzieja dla Europy w nauczaniu Benedykta XVI i Franciszka“. Społeczność naszej szkoły reprezentował Marcin Sowiński z klasy 4 TTi (teleinformatyk). Oprócz rywalizacji, która miała miejsce w pomieszczeniach Archiwum Archidiecezji Poznańskiej oraz Kurii Metropolitarnej w Poznaniu, uczestnicy mieli okazję zwiedzić pomieszczenia Archiwum oraz pobliski Rezerwat Archeologiczny Genius Loci. Uwieńczeniem zmagań było podsumowanie, które odbyło się w Pałacu Arcybiskupim. Pamiątkowe dyplomy uczestnikom wręczył Ksiądz Arcybiskup Metropolita Poznański Stanisław Gądecki.

                                                                                        ks. Michał Zamelek

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content