Olimpiada z języka angielskiego.

4 listopada br. odbył się w ZSZ w Rawiczu  szkolny etap 46 Olimpiady Języka Angielskiego organizowanej przez Wyższą Szkołę Języków Obcych w Poznaniu. Jest to konkurs ogólnopolski, w którym w tym roku postanowiło wziąć udział 9 uczniów naszej szkoły. Najwięcej punktów uzyskali:  Weronika Staśkiewicz z 3 TE oraz Jakub Mysłek z 3 TŻ5. Mimo iż nikomu nie udało się zakwalifikować do dalszego  etapu, cieszy nas uczestnictwo uczniów w tego typu zawodach. Życzymy powodzenia w kolejnych zmaganiach.

                                                                                           Klaudia Gogolewska

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content