„PASJA ŁUKASZA ZOSTAŁA NAGRODZONA”

W dniu 4 września 2019 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyły się wielkopolskie uroczystości obchodów 25 – lecia Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa pod honorowym patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Wojewody Wielkopolskiego. Podczas uroczystości rozstrzygnięty został również konkurs fotograficzny „Portret Wielkopolskiej Wsi, 25 zdjęć na 25 – lecie ARiMR”. Trzecie miejsce przypadło w udziale uczniowi klasy drugiej Technikum kształcącemu się w zawodzie  technik teleinformatyk Łukaszowi Nowakowskiemu, który udzielając wywiadu dziennikarzowi gazety „Życie Rawicza”powiedział:

Pomysł na zdjęcie był bardzo spontaniczny – chciałem żeby było magiczne, jedyne w swoim rodzaju. Jest to dla mnie ogromny sukces, nie spodziewałem się, że zajmę wysokie trzecie miejsce”.

Łukasz jest pasjonatem rolnictwa, choć jego rodzice nie posiadają gospodarstwa rolnego. Swoją pasję realizuje  prowadząc kanał na YouTube.

Kanał KUMCIO POLSKA zdominowała tematyka rolnicza. Gromadzę coraz większą liczbę odbiorców. Mam łącznie ponad 706 tys. wyświetleń i około 3.600 subskrypcji” – mówi  Łukasz Nowakowski.

„ Uwielbiam okres żniwny, kiedy jest właśnie najwięcej pracy w rolnictwie”  dopowiada.

Po skończeniu Technikum „pasjonat rolnictwa” zamierza  pracować w branży związanej  z maszynami rolniczymi.

Renata Balcerek
Nauczyciel ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content