Poczuliśmy magię zbliżających się Świąt…

27 listopada 2019 r. uczniowie klasy 1 Tlg i 1 TŻ wraz z opiekunami – panią Magdaleną Garbacz i Klaudią Gogolewską wybrali się do Wrocławia na Jarmark Bożonarodzeniowy. Atmosfera panująca na rynku była prawdziwie magiczna, w tym wyjątkowym miejscu nasze serca zaczęły bić mocniej… Wśród pachnących lasem choinek i czekoladowych pierników czekała na nas moc niespodzianek i atrakcji. Zachwycił nas przepięknie ozdobiony jarmark przedświąteczny, pachnący m.in. świątecznymi wypiekami i pieczonymi kasztanami. Mogliśmy zakupić tam kolorowe ozdoby choinkowe, jak i smakołyki z różnych zakątków świata. Uczniowie mieli okazję uczestniczyć w degustacji tradycyjnych staropolskich potraw. Wycieczka była bardzo udana, wszyscy wrócili do domu z uśmiechami na twarzach. Ze względu na to, iż w wycieczce uczestniczyła młodzież klas pierwszych, głównym celem tej wyprawy była integracja uczniów oraz budzenie szacunku do tradycji związanej z Świętami Bożego Narodzenia.

 

Opiekunowie,
Magdalena Garbacz i Klaudia Gogolewska

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content