Podręczniki dla uczniów w ramach programu „Czas zawodowców BIS – zawodowa Wielkopolska”.

W ramach programu „Czas zawodowców BIS- zawodowa Wielkopolska” nasza szkoła otrzymała podręczniki, które będą wykorzystywane przez uczniów  klas technikum budowlanego. Wartość przekazanych książek to 18. 000zł. Oficjalne przekazanie 570 sztuk podręczników odbyło się w miniony piątek ( 18 grudnia br.) w obecności przedstawicieli Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego, Starostwa Powiatowego w Rawiczu oraz szkoły. Kolejnym etapem wsparcia dla szkoły będzie doposażenie w sprzęt komputerowy również dla tego samego kierunku.

                                                                                                        Agata Kubiak

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress