Podsumowanie konkursu „WELTSPRACHEN ABITUR”

W dniu 24 marca br. odbyło się w Zespole Szkół Zawodowych w Rawiczu podsumowanie konkursu z języka niemieckiego, zorganizowanego przez wydawnictwo Synapsa. Uczestniczyli w nim nauczyciele języka niemieckiego: p. Patrycja Stelmaszyk, p. Magdalena Nawrot, p. Małgorzata Kędzia oraz dyrektor szkoły – p. Piotr Mosiek.

W konkursie wzięło udział 18 uczniów z klas pierwszych i drugich technikum. Najwyższą ilość punktów zdobył Łukasz Parysek z klasy 1tti, drugie miejsce przypadło Kamilowi Malakowi z klasy IItlg. Na trzecim miejscu uplasowały się cztery osoby: Agata Ratajewska i Agnieszka Molka z klasy 1tbh, Karolina Leciejewska z klasy 1te oraz Bartosz Świątkiewicz z klasy 1tti. Przyznane zostały również dwa wyróżnienia: Martynie Lorenc z klasy 1tlg i Julce Knychale z klasy 1tm.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy!

Magdalena Nawrot
Nauczyciel ZSZ w Rawiczu

 

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress