Policyjny konkurs literacki

W dniu 6 grudnia 2017 roku w Komendzie Powiatowej Policji w Rawiczu odbyło się ogłoszenie wyników konkursu literackiego pn.”Prawa dziecka w domu bez przemocy”. Konkurs został zorganizowany przez Komendę Powiatową Policji w Rawiczu we współpracy z Powiatowym centrum Pomocy Rodzinie w Rawiczu, Starostwem Powiatowym w Rawiczu, Fundacją im. Maksymiliana Dudy oraz Życiem Rawicza. Był on ściśle powiązany z Międzynarodowym Dniem Zapobiegania Przemocy wobec dzieci (19.11) oraz Międzynarodowym Dniem Praw Dziecka (20.11). W związku z tymi dniami konkurs miał być okazją dla młodych do dyskusji, analizy problematyki oraz inspiracją do twórczości literackiej. Z naszej szkoły wysłano 6 prac literackich, z których dwie prace zdobyły II i III miejsce. Pozostali uczestnicy zostali nagrodzeni za udział w konkursie. Gratulujemy naszym laureatom: Katarzynie Zachaś z kl. 1 TE za II miejsce oraz Lidii Kuźnia z kl. 1 TB za III miejsce.

 

Anna Funka – Leciejewska
Pedagog szkolny ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content