Pomóż potrzebującym czworonogom!

Drodzy Uczniowie!

W dniach od 8 do 31 marca 2021 roku nasza szkoła organizuje zbiórkę artykułów dla schroniska w Rawiczu. Serdecznie zachęcamy do pomocy. Potrzebna jest  karma dla zwierząt, podkłady, żwirek i środki czystości. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażują się w tę akcję. Artykuły można przynosić do holu w budynku C. Każda nawet najmniejsza pomoc jest bardzo cenna. Zachęcamy także do akcji „Nie kupuj, a adoptuj”. Liczymy na Waszą pomoc!

                                                      A. Cwojdzińska, K. Wojtaszyk, U. Urbanowicz, K. Gogolewska, I. Żyto.

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content