Powiatowy Zlot Krajoznawczy – Jutrosin 2019

W dniu 22 września br.  trzydziestu dwóch  uczniów Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu pod opieką p. Rafała Jędrzejaka, p. Rafała Dziewięckiego oraz p. Kuby Kasprowicza wzięło udział w „Powiatowym Zlocie Krajoznawczym – Jutrosin  2019”. Był to nasz jubileuszowy, 10  już  udział w zlocie.

By rozpocząć rajd organizowany przez rawicki oddział PTTK cała grupa musiała dotrzeć do Jutrosina. Trasa wiodła przez Szymanowo, Słupię Kapitulną, Dubin do Jutrosina. Zakończenie zlotu miało miejsce na stadionie, gdzie wręczono uczestnikom pamiątkowe plakietki oraz zjedzono posiłek. Droga powrotna wiodła przez Konary, Miejską Górkę, aż do Rawicza. .Tego dnia rawiccy uczniowie ( wielu z klas pierwszych)  przejechali prawie  80 km przy bardzo rowerowej pogodzie!!!  Duża liczba debiutantów daje podstawy sądzić, że  „rośnie nowe pokolenie Szprychy”. Do zobaczenie na rajdzie jesiennym za trzy tygodnie!

Opracował Rafał Jędrzejak
Nauczyciel ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content