Powitanie wiosny w ZSZ w Rawiczu

W piątek, dwa dni po kalendarzowym rozpoczęciu wiosny, w ciągłym oczekiwaniu na jej odczuwalne przyjście, uczniowie ZSZ w Rawiczu,  postanowili ją przywitać. By zachęcić wiosnę by aura stawała się coraz cieplejsza, na dużej przerwie, uczniowie zatańczyli polkę i taniec belgijski, pod kierunkiem nauczycielek W-F Weroniki Waresiak i Magdaleny Ratajczak. Oceniono i nagrodzono również tych uczniów, którzy przebrali się na powitanie wiosny jak i klasy które przygotowały marzannę.

Całą imprezę, w wyśmienitej atmosferze, poprowadził SU z Aleksandrą Szałatą na czele, pod opieką Jakuba Morysona i Rafała Jędrzejaka. Za część muzyczną odpowiedzialni byli uczniowie pod kierunkiem Grzegorza Balcerka. Na zakończenie zabawy, kilka ciepłych słów, do uczestników skierował Dyrektor Piotr Mosiek. Miejmy nadzieję, że po tak radosnym powitaniu wiosny przez uczniów ZSZ w Rawiczu,  nadejdzie ona już na dobre.

 

Jakub Moryson
Opiekun SU w ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content