Pożegnanie Absolwentów Zasadniczej Szkoły Zawodowej w Rawiczu

W dniu 22 czerwca br. o godz. 11.00 odbyła się w Zespole Szkół Zawodowych w Rawiczu druga tego dnia akademia. Absolwenci Zasadniczej Szkoły Zawodowej odebrali z rąk wychowawców i dyrektora placówki  świadectwa ukończenia szkoły. Uroczystość zaszczycił swoją obecnością Pan Jacek Gwizdek – Wicestarosta Powiatu Rawickiego. Pogratulował młodzieży ukończenia szkoły, zdobycia zawodu i podkreślił wagę kształcenia zawodowego we współczesnym świecie.

Dyrektor szkoły – dr Piotr Mosiek życzył absolwentom dalszych sukcesów, odnalezienia się na konkurencyjnym rynku pracy oraz wytrwałości w dążeniu do celu. Tytuł Najlepszego Absolwenta Zasadniczej Szkoły Zawodowej przypadł Natalii Domanieckiej z klasy 3 cw. Na koniec zgromadzeni goście obejrzeli krótką część artystyczną przygotowaną przez młodzież naszej szkoły pod nadzorem p. Arlety Białeckiej i p. Roberta Korczaka.

 

Sabina Kasprzak – nauczyciel ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie otwarte

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content