Praktyczna lekcja budowlańców z Rawicza na BUDMIE

Piątkowe zajęcia 2 lutego br. przyszli technicy budownictwa klasy  pierwszej, drugiej i trzeciej odbyli na targach budowlanych w Poznaniu. Tegoroczna Budma zafascynowała młodzież swoją ofertą w zakresie nie tylko surowego budownictwa, ale również nowoczesnych technologii, takich jak zielone dachy czy eko – kominki. Młodzież mogła obejrzeć  materiały, maszyny oraz akcesoria ogrodowe. Zainteresowaniem cieszyły się  baseny i sauny.  Pod opieką nauczycieli: Anny Funki-Leciejewskiej, Tomasza Sierpowskiego i Adama Ratajczaka, zdobywali wiedzę konstrukcyjną,  technologiczną oraz praktyczną. Zebrane materiały, które mogli przywieź do szkoły wykorzystane zostaną podczas zajęć.

Anna Funka – Leciejewska
Pedagog szkolny w ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress