Praktyczna lekcja mechaniki

Skrzynie biegów nie mają przed nami tajemnic…

24 listopada uczniowie klasy 2 TM uczestniczyli w praktycznej lekcji mechaniki w Tworzankach koło Leszna. Wyjazd dla klasy techników mechaników zorganizował nauczyciel przedmiotów zawodowych p. Robert Wolniewicz. Opiekę nad młodzieżą sprawowała także wychowawczyni klasy p. Sabina Kasprzak.

Uczniowie zapoznali się z funkcjonowaniem firmy zajmującej się regeneracją i naprawą skrzyni biegów. Na miejscu dowiedzieli się od właściciela firmy pana Jędrzeja Kistowskiego wielu rzeczy niezbędnych w zawodzie mechanika. Celem wyjazdu było praktyczne zastosowanie wiedzy omawianej w szkole oraz zintegrowanie  młodzieży.

Sabina Kasprzak

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content