Profilaktyczny marsz w ramach projektu „Wielkopolska Wiara”

Wolontariusze ze Szkolnego Koła Wolontariatu Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu podejmują kolejne kroki w ramach projektu z Centrum PISOP w Lesznie pt. „Aktywny młody człowiek – cenny wolontariusz”. Kolejnym działaniem było zorganizowanie marszu wraz z rówieśnikami oraz młodszymi kolegami wolontariuszami z rawickich szkół. W czwartek 15 listopada 2018 roku wspólnie przeszli ulicami miasta głosząc profilaktyczne hasła  o szkodliwości palenia. Przy wsparciu pani Izabeli Olińskiej z Powiatowej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej w Rawiczu oraz profilaktyka pani  Katarzyny Starczewskiej z Komendy Powiatowej Policji w Rawiczu zatrzymali się na chwilę przed Ratuszem Rawickim i wysłuchali prelekcji na temat działań profilaktycznych.  Połączone siły młodzieży z SP3, SP4, SP6, 1LO oraz ZSZ motywowały mieszkańców miasta do zdrowego życia bez używek. Przekazywano ulotki informacyjne oraz prezentowano plakaty profilaktyczne. Relacja z kolejnych działań już wkrótce.

 

Anna Funka-Leciejewska
Pedagog szkolny w ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress