PROJEKT „CYFROWA SZKOŁA WIELKOPOLSKA 2020” REALIZOWANY W RAWICKIM ZSZ!

 

Od września 2018 roku w Zespole Szkół Zawodowych im. Stefana Bobrowskiego w Rawiczu realizowany będzie projekt „Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@ 2020” w ramach IV edycji projektu pozakonkursowego Samorządu Województwa Wielkopolskiego. Przedsięwzięcie realizowane będzie w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014 – 2020 (Działanie 8.1. – Ograniczenie i zapobieganie przedwczesnemu kończeniu nauki szkolnej oraz wyrównanie dostępu do edukacji przedszkolnej i szkolnej Poddziałanie 8.1.3. Kształcenie ogólne). Projekt ten skierowany jest do nauczycieli oraz uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

W ramach realizacji przedsięwzięcia, dla którego instytucją zarządzającą jest Zarząd Województwa Wielkopolskiego, między innymi: w szkole zainstalowana zostanie sieć bezprzewodowa wraz z całą infrastrukturą informatyczną, dla nauczycieli zorganizowane zostaną szkolenia specjalistyczne, dla uczniów zaś prowadzone będą zajęcia pozalekcyjne z wykorzystanie nowoczesnych technologii informacyjno – komunikacyjnych.

Duży sukces, jakim jest zakwalifikowanie rawickiego Zespołu Szkół Zawodowych do realizacji niniejszego projektu, wpisuje się w strategię nowoczesnego rozwoju placówki oraz dostosowania jej funkcjonowania do edukacyjnych standardów europejskich.

 

dr Piotr Mosiek
Dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu

 

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content