PROJEKT PRZYRODNICZY W RAWICKIM ZESPOLE SZKÓŁ ZAWODOWYCH

Pod koniec sierpnia Zespół Szkół Zawodowych w Rawiczu został zakwalifikowany do udziału w projekcie edukacyjnym pn. „Przygoda z przyrodą – Wielkopolski Park Narodowy laboratorium badawczym Młodego Odkrywcy. Projekt trwał będzie dwa lata i finansowany jest przez Fundusze Unii Europejskiej za pośrednictwem Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, a jego beneficjentem jest Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Nasza placówka współpracuje z UAM już od 5 lat realizując co roku praktyki terenowe w Jeziorach koło Puszczykowka. Umowa na realizację projektu „Przygoda z przyrodą” przewiduje wyjazdy 30 uczniów po dwa razy w roku przez 2 lata. Każda tura projektu to 2-dniowy wyjazd do Wielkopolskiego Parku Narodowego w cyklu jesień – wiosna. Szkolny koordynatorem projektu jest p. Rafał Jędrzejak – nauczyciel geografii i biologii w ZSZ w Rawiczu. Udział w niniejszym projekcie jest ogromnym wyróżnieniem dla szkoły i bezpośrednio wpisuje się w znakomicie realizowaną w placówce edukację ekologiczną oraz zdrowotną.

 

Zespół Redakcyjny ZSZ w Rawiczu

 

 

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content