Projekt “Szkoła wodorowa”

Nasza szkoła przystąpiła do projektu “Szkoła wodorowa”. Organizatorem projektu jest Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego. Jest on adresowany zarówno do nauczycieli, jak i do uczniów szkół ponadpodstawowych, wykraczając poza tradycyjną tematykę przedmiotów ścisłych i zapewniając interdyscyplinarne podejście do edukacji wodorowej. Inicjatywa ma poprawić jakość kształcenia w zakresie energii odnawialnej, edukować świadomych konsumentów, kształtować postawy przedsiębiorcze, tworzyć wykwalifikowane kadry dla tego wymagającego, lecz bardzo przyszłościowego sektora gospodarki.

Agnieszka Matysiak

 

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content