Promocja rawickiego Zespołu Szkół Zawodowych trwa!

W marcu 2019 roku w Szkole Podstawowej w Górze w hali Olimpia odbyły się Targi Szkolne pod hasłem „Planuj Przyszłość, nie wagary”, na które zostaliśmy zaproszeni, aby promować Naszą Szkołę. Spotkaliśmy tam przedstawicieli 15 szkół branżowych, średnich, zawodowych, ekonomicznych, technicznych i innych z takich miast jak Krzyżowice, Wrocław, Leszno, Nietążkowo, Bojanowo, Głogów, Lubin, Milicz.

Zaprezentowaliśmy przyszłym absolwentom gimnazjum i szkoły podstawowej zawody Naszej Szkoły. Ta inicjatywa spotkała się z niezwykle pozytywnym przyjęciem. Ponad 200 uczniów szkoły górowskiej przez kilka godzin mogło poznać bliżej charakter naszej placówki, oglądać prospekty i ulotki, jakimi obdarowywano wszystkich potencjalnych uczniów szkół.

Duże znaczenie miała prezentacja naszej szkoły przez uczennice Natalię Pawlak z klasy
III TE oraz Dagmary Plewa z klasy III TZ, która zaprezentowała swoje umiejętności
w carvingu. Dziewczyny z zapałem opowiadały o kwalifikacjach zawodowych, praktykach, ciekawych projektach  oraz wysokiej zdawalności egzaminów zawodowych.

Dziękujemy dziewczynom za sumienną pracę na rzecz promocji szkoły. Liczymy, że ich otwarta postawa i szczery uśmiech będą skutkowały większą liczbą uczniów w Zespole Szkół Zawodowych w Rawiczu.

 

Agnieszka Konieczna i Joanna Sierpowska
Nauczycielki ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie otwarte

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress