PROMOCYJNY MASTER CHEF W RAWICKIM ZESPOLE SZKÓŁ ZAWODOWYCH

Jak skutecznie połączyć przyjemnie z pożytecznym? Uczniowie ZSZ Rawicz wraz z nauczycielami języka angielskiego znaleźli na to złoty środek! W minioną sobotę odbyły się w naszej szkole warsztaty kulinarno-językowe o nazwie Master Chef, mające na celu promocję naszej szkoły. Po krótkim oczekiwaniu uczennice z Gimnazjum w Jutrosinie zaszczyciły nas swoją obecnością. Dziewczyny pod czujnym okiem naszej młodzieży zostały poddane nauce słówek i przepisu w języku angielskim, by później uczestniczyć w przygotowywaniu i smażeniu amerykańskich pancaków.

W miłej atmosferze z  językiem angielskim w tle,  uczestniczki uczyły się również zaparzania kawy z ekspresu oraz wzięły udział w kilku zabawach językowych. Na zakończenie mocnym atutem, aby przekonać je do przyjścia do naszej szkoły była oferta praktyk zagranicznych w Niemczech i we Włoszech. Zapraszamy do naszej szkoły!

 

Danuta Englert – Szymkowiak
Nauczycielka języka angielskiego w ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress