Przedstawienie w przedszkolu!

W dniu 20 listopada 2018 r., grupa uczennic z klasy 3 TŻ Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu wraz z p. Patrycją Stelmaszyk – nauczycielką języka niemieckiego i jednocześnie wicedyrektorem szkoły, udała się do Przedszkola nr 3 im. Krasnala Hałabały w Rawiczu. Już od czterech lat uczniowie rawickiego Zespołu odwiedzają dzieci przedszkolne w ramach rozpowszechniania języka niemieckiego. Celem wizyty było odegranie przedstawienia pt. „ Wir machen eine Reise” – całość w języku niemieckim!

Dziewczęta, pod kierunkiem pani Stelmaszyk, przygotowały występ – odegrały teatrzyk o podróży pociągiem, zaśpiewały kilka piosenek, a na koniec zaprosiły dzieci przedszkolne do wspólnej zabawy m.in. w pociąg. Dzieci reagowały bardzo żywiołowo, radośnie, co było dla aktorów najlepszą nagrodą. Wizyta u młodszych kolegów i koleżanek to okazja do zabawy, radości, wywołania uśmiechu na twarzach dzieci. Jednocześnie młodzież uczy się języka niemieckiego w troszkę inny, niekonwencjonalny sposób.

Dziewczęta biorące udział w przedstawieniu to: Magdalena Andrzejewska, Sandra Andrzejewska, Natalia Banaszak, Monika Frąckowiak, Karolina Horbowa, Weronika Jankowiak, Monika Kwiecień, Patrycja Latusek oraz Wiktoria Szlachetka.

 

Patrycja Stelmaszyk
Wicedyrektor ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content