Przedszkolaki pieką pierniki w rawickim ZSZ!

W szkolnej pracowni gastronomicznej w okresie przedświątecznym pachnie piernikami. Dzisiaj, 12 grudnia br. gościliśmy dzieci z Przedszkola nr 3 im. Krasnala Hałabały. Dzieci przyjechały do Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu pod opieką wychowawczyni i jednocześnie absolwentki naszej szkoły z 2000 roku – Karoliny Miętkowskiej.

Prace przy produkcji pierników nadzorowały uczennice z klasy II i III technikum oraz cukiernicy z kursu III stopnia. Nauka i zabawa uczniów ZSZ i dzieci z grupy „Jeżyków” nieprzerwanie trwają od 2017 roku. Było to już czwarte kulinarne spotkanie, kolejne planowane jest na wiosnę 2019 roku.

 

Renata Uźniak
Nauczyciel przedmiotów zawodowych w ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content