Przyszli maturzyści na UAM w Poznaniu

W dniu 25 października br uczniowie klas czwartych Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu, udali się wraz z ks. Jackiem Roszkowskim na Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu. Maturzyści wzięli udział w „Dniu kandydata na UAM”, odbywającym się po raz drugi na Kampusie Morasko w Poznaniu. Odwiedzili Wydziały Chemiczny i Historyczny, gdzie uczelnia zaprezentowała kompleksową ofertę dydaktyczną.

Celem wyjazdu było również zapoznanie się z kierunkami kształcenia poznańskiej uczelni
i jej jednostek zamiejscowych, a także poznanie specyfiki UAM, poprzez spotkania z parlamentem studenckim. Uczniowie mogli zapoznać się również z ofertą uniwersyteckiego Biura Karier, czy propozycjami dla najlepszych kandydatów w ramach programu Best Student.

Parlament studencki uczelni przygotował dla uczestników ciekawą grę wydziałową, a w przerwach między zwiedzaniem przygotowane były wykłady i warsztaty, prowadzone przez wykładowców uczelni.

 

Bartosz Maćkowiak
Uczeń klasy 4 TLG
Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content