Rajd rowerowy – „Powitanie 380 wiosny w Rawiczu”

            W sobotę, uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu, wzięli udział w rajdzie rowerowym „Powitanie 380 wiosny w Rawiczu”, organizowanym przez rawicki oddział PTTK.  Na starcie, uczniowie naszej szkoły byli jedyną grupą ze szkół ponadpodstawowych powiatu rawickiego. Trasa przebiegał przez Rawicz – Sarnowę – Sarnówkę – Żołędnicę – Zakrzewo – Kawcze – Konarzewo –  Łaszczyn – Rawicz, by zakończyć się na leśniczówce Dębno. Pomimo chłodu i wietrznej pogody, rajd upłynął w dobrych nastrojach. Dla niektórych czwartoklasistów był to już symbolicznie ostatni rajd, w ramach SKT „Szprycha”. Opiekę nad uczniami sprawowali Rafał Jędrzejak, Jakub Moryson, Weronika Waresiak.

 

Jakub Moryson
Nauczyciel ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress