Rajd rowerowy z okazji Święta Niepodległości.

11 listopada 2021r. uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu wraz z nauczycielami Martą Maciejak, Klaudią Gogolewską i Tomaszem Kapałą brali udział w rajdzie rowerowym z okazji Święta Niepodległości. Start nastąpił o godzinie 11.15 po złożeniu wiązanki kwiatów pod pomnikiem Żołnierza Polskiego w Rawiczu. Trasa rajdu, licząca ok 40km prowadziła miejscami pamięci narodowej, przy których odbyła się ceremonia składania kwiatów i zapalania zniczy na cmentarzach, przed obeliskiem Powstańców Wielkopolskich. Celem rajdu było podniesienie świadomości narodowej na temat Święta Niepodległości, propagowanie turystyki rowerowej oraz zdrowego stylu życia.

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content