RAWICKI ZESPÓŁ SZKÓL ZAWODOWYCH W CZOŁOWEJ PIĘĆDZIESIĄTCE SZKÓŁ WOJEWÓDZTWA!

Corocznie miesięcznik „PERSPEKTYWY” publikuje ranking najlepszych szkół w kraju w oparciu o określone kryteria. Dla techników są nimi: sukcesy szkoły w olimpiadach (20 proc.), wyniki matury z przedmiotów obowiązkowych (20 proc.), wyniki matury z przedmiotów dodatkowych (30 proc.) oraz wyniki egzaminu zawodowego (30 proc.). Opublikowano wykaz 500 najlepszych techników w kraju.

Zespół Szkół Zawodowych w Rawiczu zajął w rankingu 36 miejsce w Województwie Wielkopolskim i 410 w kraju (na 1731 szkół tego typu w całym kraju) i jest jedyną szkołą średnią z Powiatu Rawickiego, która uplasowała się w czołowej pięćdziesiątce placówek w Wielkopolsce. Jest to skok o 20 miejsc w stosunku do ubiegłorocznego rankingu!

 

Zespół Redakcyjny ZSZ w Rawiczu

 

 

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content