Rekord dla Niepodległej

W całej Polsce aż 20 tysięcy przedszkoli, szkół oraz placówek oświatowych zgłosiło swój udział w akcji „Rekord dla Niepodległej” ogłoszonej przez Minister Edukacji Narodowej oraz Radę Dzieci i Młodzieży przy Ministrze Edukacji Narodowej. Do akcji włączyli się również uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu. W piątek 9 listopada 2018 r. o symbolicznej godzinie 11.11, wszyscy uczniowie wraz z nauczycielami, ubrani w uroczyste stroje, zebrali się na boisku szkolnym, aby wspólnie odśpiewać cztery zwrotki hymnu narodowego. Z radiowęzła zabrzmiała melodia hymnu, a cała społeczność szkolna zaśpiewała „Mazurka Dąbrowskiego”, trzymając w rękach białe  i czerwone kartki. W ten sposób powstała wielka flaga Polski.

Violetta Kistowska – Lisek, Irena Marakkala Manage
Nauczycielki w ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content