Rozbudowa warsztatów szkolnych to nie mrzonka!

Kolejna dobra wiadomość dotarła dzisiaj do Starostwa Powiatowego, Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu oraz wszystkich mieszańców miasta, którym zależy na rozwoju szkolnictwa zawodowego . W ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014 – 2020 udało się pozyskać  17 977 206, 29 zł na realizację projektu „ Nowoczesne kształcenie zawodowe  w Zespole Szkół Zawodowych w Rawiczu – bodźcem rozwoju gospodarczego południowej Wielkopolski”. Dzięki uzyskanym funduszom zostaną rozbudowane i wyposażone w specjalistyczny sprzęt warsztaty szkolne przy ulicy Hallera 12.  Starosta p. Adam Sperzyński osobiście nadzorował prace nad projektem i podziękował wszystkim pracownikom starostwa oraz ZSZ w Rawiczu, którzy byli zaangażowani w pracę nad tą inicjatywą. Szczególne podziękowania za pomocą mediów społecznościowych skierował do p. Darii Jagły oraz p. Anety Mazur, które przygotowały projekt i to one stoją  za sukcesem całego przedsięwzięcia.

Dzięki wsparciu z Unii Europejskiej młodzież naszej szkoły będzie mogła korzystać z niezwykle nowoczesnych warsztatów i poszerzać swoje zawodowe kompetencje w iście europejskim stylu.

                                                                                                          Sabina Kasprzak

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content