Rozmowy aplikacyjne na zagraniczne praktyki do Włoch

W czwartek 18 października br. odbyły się rozmowy aplikacyjne uczestników praktyk zagranicznych w Bolonii w ramach projektu „Aktywny Europejczyk – kompetentny zawodowiec”, finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER). Uczniowie Technikum w zawodach technik logistyk oraz technik żywienia i usług gastronomicznych z Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu wzięli udział w rozmowie z przedstawicielkami włoskiej firmy YouNet.

Uczniowie musieli w języku angielskim przedstawić się, powiedzieć co potrafią robić i na jakich stanowiskach chcieliby pracować. Mimo dużych obaw ze strony uczniów, stresu przed nieznanym oraz problemów technicznych z połączeniem internetowym, rozmowy udało się pomyślnie zakończyć. Uczniowie byli zadowoleni, że potrafili przełamać strach i barierę językową. Było to dla nich kolejne doświadczenie związane z przygotowaniem się do wyjazdu do Włoch.

 

Renata Uźniak
Koordynator projektu PO WER w ZSZ w Rawiczu

 

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content