Rozpoczynamy I Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora ZSZ w Rawiczu!

W dniu 4 grudnia 2017 roku odbyło się losowanie grup eliminacyjnych do I Halowego Turnieju Piłki Nożnej
o Puchar Dyrektora ZSZ w Rawiczu
. W wydarzeniu udział wzięli Dyrektor szkoły p. Piotr Mosiek – pomysłodawca przedsięwzięcia, p. Janusz Majer – nauczyciel wychowania fizycznego i współorganizator turnieju oraz uczniowie, kapitanowie 11 drużyn zgłoszonych do turnieju. Podczas spotkania przekazano uczniom regulamin turnieju, omówiono zasady jego rozgrywania oraz zaprezentowano składy drużyn. W wyniku losowania wyłoniono 4 grupy eliminacyjne, których zwycięzcy przejdą do ścisłego finału. W finale udział wezmą zatem 4 drużyny, które po meczach w parach, w ramach małego i dużego finału wyłonią spośród siebie zwycięzcę turnieju.

Wyniki losowania przedstawiają się następująco:

Grupa 1

 • Coco Jambo
 • Tyrany Hansa
 • Karyny

Grupa 2

 • Bans Team
 • Sebixy
 • Teletubisie

Grupa 3

 • Świeżaki
 • Smakosze
 • Pod napięciem

Grupa 4

 • Kopacze
 • Szprychy prof. Rafała.

Patronat nad turniejem objęli: Rada Rodziców ZSZ w Rawiczu, Firma RAWAG,  Restauracja PIZZA CLUB Pana Stanisława Przybylskiego oraz firma ECONEX Pana Kacpra Zelka; patronem medialnym przedsięwzięcia jest tymczasem portal internetowy TMRawicz.pl. Wszystkim drużynom życzymy osiągnięcia jak najlepszego wyniku sportowego i dotarcia do wielkiego Finału!

 

Janusz Majer
Nauczyciel ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content