Rozstrzygnięto szkolne konkursy informatyczne!

 

W dniu 29 maja 2019 roku ogłoszono w rawickim Zespole Szkół Zawodowych wyniki dwóch szkolnych konkursów informatycznych: Konkursu na animację komputerową oraz Konkursu na zdjęcie artystyczne.

Celem konkursów było stworzenie uczniom okazji do odkrywania własnych talentów z zakresu grafiki komputerowej oraz popularyzacja darmowego programu graficznego Gimp. W konkursie na animację komputerową, zadaniem uczniów było narysowanie, a następnie animowanie scenki, składającej się z kilkudziesięciu klatek filmowych. W konkursie na zdjęcie artystyczne uczniowie musieli połączyć elementy kilku zdjęć w jedno, uzyskując fotografię o walorach zdjęcia artystycznego. Przed ogłoszeniem wyników rywalizacji, organizator konkursów, Pan Janusz Majer, przedstawił  możliwości wykorzystania przy tworzeniu grafiki komputerowej tabletu graficznego oraz zaprezentował wszystkie prace konkursowe uczniów. Dyplomy uczestnikom konkursu wraz z gratulacjami i życzeniami rozwijania graficznych pasji wręczył Dyrektor szkoły, Pan Piotr Mosiek.  Wyniki konkursów przedstawiają się następująco:

 

Konkurs na zdjęcie artystyczne:

I miejsce – Kamil Bednarz (1TŻ)

II miejsce – Kinga Grzywaczewska (1TŻ)

III miejsce – Aleksandra Mularczyk (1TLg)

 

Konkurs na animację komputerową:

I miejsce – Kacper Masłowski  (1TTi)

II miejsce – Aleksandra Mularczyk (1TLg)

III miejsce – Magdalena Bochniak (1TE)

 

Janusz Majer
nauczyciel ZSZ w Rawiczu

 

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content