Salon Maturzystów Perspektywy 2021

28 września odbyła się już kolejna edycja Dolnośląskiego Salonu Maturzystów. Uczniowie klas maturalnych naszej szkoły mieli możliwość udziału w tym wydarzeniu w formie zdalnej. Rozpoczęło się ono niezbędnikiem maturzysty, czyli uczestnikom zostały przedstawione wszystkie ważne informacje dotyczące egzaminu maturalnego w 2022 r. Program obejmował wykłady ekspertów okręgowych komisji egzaminacyjnych i porady doradców edukacyjno-zawodowych, które ułatwią przygotowanie do matury oraz wybór kierunku studiów i uczelni.

Mam nadzieję, że udział w Salonie Maturzystów pozwoli uczniom lepiej przygotować się do egzaminu maturalnego i dokonać właściwego wyboru dalszej ścieżki kształcenia.

Joanna Nowak-Janusz

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content