SCHALTBAU RAWAG OBECNY NA KOLEJNYCH ZAJĘCIACH MECHANIKÓW!

Reprezentanci firmy SCHALTBAU RAWAG po raz kolejny byli obecni na zajęciach klasy patronackiej Technikum Mechanicznego przy Zespole Szkół Zawodowych im. Stefana Bobrowskiego w Rawiczu. Warto przypomnieć, iż klasa patronacka powstała przy podpisaniu porozumienia pomiędzy Zespołem Szkół a SCHALTBAU RAWAG w kwietniu zeszłego  roku.

Przy okazji wizyty, w której uczestniczyli również wychowawczyni klasy – Pani Elżbieta Majewska oraz dyrektor szkoły – Pan Piotr Mosiek, uczniowie otrzymali materiały pomocnicze oraz gadżety reklamowe. Te skromne upominki mają za zadanie wspomóc młodzież zarówno w nauce i osiąganiu jak najwyższych wyników dydaktycznych.

 

Zespół Redakcyjny
ZSZ w Rawiczu

 

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content