Siatkarskie emocje uczniów ZSZ w Rawiczu

W sobotę 21 grudnia  br.  uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu wraz z opiekunami udali się na mecz Plus Ligi do Lubinia. Z miejscowym Cuprum zmierzyła się Zaksa Kędzierzyn Koźle, czyli mistrz kraju – drużyna europejskiego topu. Lubinianie próbowali powalczyć z mistrzem,  jednak widać było różnicę klas pomiędzy  zespołami,  co pokazał też końcowy wynik 0:3 dla Zaksy.

Nie sam jednak wynik był najważniejszy;  uczniowie mogli zobaczyć naprawdę dobre rozgrywki  siatkówki. Na trybunach panowała świetna atmosfera, wszyscy wspólnie kibicowali grającym.  Hala RCS w Lubiniu  zrobiła na nas duże wrażenie. Wszyscy stwierdzili, że warto będzie powtórzyć taki wyjazd w najbliższym czasie.

 

Rafał Dziewięcki i Kuba Kasprowicz – nauczyciele ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie otwarte

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content