SIATKARZE Z RAWICKIEGO ZESPOŁU SZKÓŁ ZAWODOWYCH MISTRZAMI REJONU W SIATKÓWCE!

W dniu 6 marca 2019 r uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu wywalczyli Mistrzostwo rejonu leszczyńskiego w piłce siatkowej awansując do półfinału województwa wielkopolskiego.

Po emocjonujących i wyrównanych meczach siatkarze ZSZ pokonali reprezentacje ZSZ Grabonóg, ZS nr 4 Leszno, ZSO i Z Krobia,  ZSZ Wolsztyn. Uczniowie ZSZ w Rawiczu  pod wodzą trenera Roberta Korczaka wykazali się wielką wolą walki, odpornością psychiczną i fizyczną, co udowodnili nie tracąc seta przez cały turniej.

moi uczniowie zagrali turniej bardzo skoncentrowani i co najważniejsze na równym poziomie ogrywając wszystkie drużyny bez utraty seta. Wszyscy spisali się na medal a nawet puchar ćwierćfinałów licealiady. Bardzo dziękuję wszystkim i życzę kontynuacji sukcesu na dalszych szczeblach rozgrywek. Szczególnie chcę podziękować tegorocznym maturzystom którzy zdali na tym turnieju ważny egzamin hartu ducha, ciała i pracy w kolektywie – powiedział trener.

Szkołę reprezentowali: Boszko Norbert, Gil Dawid, Jóskowiak Jakub, Kantorski Mateusz, Kowalewicz Patryk, Przybyłek Kamil, Ryznar Maciej, Szydlik Kamil, Woźniak Arkadiusz, Zygmunt Bartosz. Opiekunem i trenerem reprezentacji był p. Robert Korczak.

 

Zespół Redakcyjny ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie otwarte

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress