Siatkarze z ZSZ w Rawiczu najlepsi!

6 marca br. zakończyły się rozgrywki piłki siatkowej chłopców o Mistrzostwo Powiatu Rawickiego Szkół Ponadpodstawowych. Rozgrywki były podzielone na dwa turnieje. Pierwszy turniej odbył się w Rawiczu  28 lutego br. W turnieju brały udział cztery drużyny: ZSZ w Rawiczu, ZS  w Jutrosinie, ILO w Rawiczu i ZS w Miejskiej Górce. Po tym turnieju nasza drużyna zajmowała pierwsze miejsce, wygrywając wszystkie mecze po 2:0.

W drugim turnieju,  który odbył się 6 lutego 2020 r. w  Jutrosinie nie zgłosiła się drużyna z Miejskiej Górki. Nasi uczniowie rozegrali bardzo dobre spotkania,  wygrywając po emocjonujących meczach cały turniej bez straty seta. W klasyfikacji końcowej zajęliśmy I miejsce w Powiecie uzyskując awans do turnieju rejonowego,  który rozegrany zostanie w Rawiczu w dniu 13 marca w hali LO w Rawiczu .

Gratulujemy siatkarzom i życzymy dalszych sukcesów na kolejnych szczeblach rozgrywek.

Skład drużyny chłopców ZSZ w Rawiczu:

1 Dąbrowicz Alan  1 TB
2. Nowak Dominik 2 TM
3. Siecla Adrian 1TME
4. Nowak Dominik 3 TB
5. Zimny Michał 2 cw
6. Gil Dawid 4 TLG
7. Kantorski Mateusz 4 TLG
8. Zygmunt Bartosz 4 TB
9. Kowalewicz Patryk 4TTI
10. Figas Bartłomiej 1TME
11. Kozłowski Mikołaj 4TTI

                                                            Robert Korczak – nauczyciel ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress