Siatkarze  ZSZ w Rawiczu mistrzami Powiatu po raz trzeci z rzędu!

W dniach 7 i 19 lutego br. uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu po raz trzeci z rzędu wywalczyli Mistrzostwo Powiatu Rawickiego w piłce siatkowej. Po emocjonujących i zaciętych meczach pokonali reprezentacje: ZS Jutrosin, LO Rawicz, ZSPT Bojanowo i ZS Miejska Górka, uzyskując awans do turnieju rejonowego, który odbędzie się na początku marca.

Pierwszy turniej, który odbył się 7 lutego br. na hali rawickiego LO, nie wskazał zdecydowanego faworyta tegorocznych rozgrywek jednak wyłonił trzy zespoły, które liczyć się będą w rewanżu. Drużyny ZSZ Rawicz, ZS Jutrosin i LO Rawicz spotkały się ponownie 19 lutego br. w Jutrosinie. Drużyna ZSZ w Rawiczu ostatecznie  zdominowała ZS Jutrosin i LO w Rawiczu wygrywając swoje mecze oraz cały turniej. „Dominującym czynnikiem mającym wpływ na zwycięstwo była zagrywka, z której seryjnie zdobywali punkty nasi zawodnicy…. czego brakowało w pierwszym turnieju” – powiedział trener ZSZ, nauczyciel wychowania fizycznego – p. Robert Korczak.
Szkołę reprezentowali: Boszko Norbert, Gil Dawid, Jóskowiak Jakub, Kantorski Mateusz, Kowalewicz Patryk,  Przybyłek Kamil, Ryznar Maciej, Szydlik Kamil, Woźniak Arkadiusz, Zygmunt Bartosz; szkolnej reprezentacji był p. Robert Korczak.

 

Zespół Redakcyjny ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress