SKT „Szprycha” na „Jesiennym rajdzie rowerowym”

W sobotę 21 października br. uczniowie Zasadniczej Szkoły Zawodowej w Rawiczu wraz z opiekunami: p. Rafałem Jędrzejakiem, p. Jakubem Morysonem i p. Weroniką Waresiak, wzięli udział w „Jesiennym rajdzie rowerowym”. W trasę ruszyliśmy o 9.30 spod stadionu żużlowego w Rawiczu.

Wybraliśmy dłuższą trasę liczącą 40 km i byliśmy na niej jedyną grupą szkolną (reszta szkół wybrała trasę 10 km). Trasa przebiegała z Rawicza przez takie miejscowości jak: Masłowo, Załęcze, Wiewierz, Ruda Wielka, Sułów Wielki, Trzebosz, Pakówka, Iźbice, Łaszczyn. Sarnówka, Sarnowa. Na koniec rajdu dotarliśmy do ronda im. Jerzego Zelka, gdzie wzięliśmy udział w oficjalnym otwarciu ścieżki rowerowej do Sarnowy. Rajd zakończył się poczęstunkiem przy wiatraku w Sarnowie. Przed nami kolejny rajd, tym razem „niepodległościowy”. Do zobaczenia na trasie!!!

 

Jakub Moryson
Nauczyciel ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content